eneboliger

Om oss

Selskapets 10 ansatte er alle faglærte tømrere. Til større prosjekt leier vi inn kompetanse fra samarbeidspartnere vi har jobbet sammen med i mange år. Byggfirma Magnar Larsen AS er godkjent opplæringsbedrift.

Historien om Byggfirma Magnar Larsen AS

Byggfirma Magnar Larsen AS har siden starten i 1982 bygget små og store drømmer for kunder over hele Telemark. Siden oppstarten har vi utvidet med flere nye ansatte og fått et bredere kompetansefelt, som i dag omfatter kjøp og utvikling av tomteområder for utvikling av leiligheter og boliger for salg, samt små og store nybygg og restaureringer til private og offentlige kunder. Hovedvekten av prosjektene befinner seg i Telemark.

Magnar Larsen – Daglig leder

Magnar startet byggentreprenørselskapet som i dag heter Byggfirma Magnar Larsen AS allerede i 1982. Som daglig leder håndterer han alle administrative oppgaver, samtidig som han har det overordnede ansvar for alle prosjekt levert av selskapet.

Magnar Larsen

Magnar Larsen

Daglig leder

magnar@magnarlarsen.no Administrasjon og det overordnede ansvar for alle prosjekt levert av selskapet.

Lasse Myhre

Lasse Myhre

Tømrer og prosjektleder

lasse@magnarlarsen.no Svennebrev - jobbet som tømrer i 16 år.

Bjørn Erik Gravklev

Bjørn Erik Gravklev

Tømrer og prosjektleder

bjornerik@magnarlarsen.no Mesterbrev - jobbet som tømrer i 21 år.

Bjønn Agnar Skogstad

Bjønn Agnar Skogstad

Tømrer

bjonn@magnarlarsen.no Svennebrev - jobbet som tømrer i 8 år.

Johnny Tandberg Haug

Johnny Tandberg Haug

Tømrer

johnny@magnarlarsen.no Svennebrev - jobbet som tømrer i 9 år.

Antochi Emilian

Antochi Emilian

Tømrer

emi@magnarlarsen.no Jobbet som tømrer i 21 år.

Tommy Sten Larsen

Tommy Sten Larsen

Tømrer

tommy@magnarlarsen.no Jobbet som tømrer i 8 år.

Thommas T. Sivertsen

Thommas T. Sivertsen

Tømrer

thommas@magnarlarsen.no Svennebrev - jobbet som tømrer i ett år.

Arnstein Abelsen

Arnstein Abelsen

Lærling

arnstein@magnarlarsen.no

Knut Martin

Lærling